Go financování

V závislosti na vašich osobních nebo podnikatelských potřebách vám nabídneme úvěr, finanční nebo operativní leasing a komplexní pojištění vozidla. Konkrétní specifika nabídek naleznete v jednotlivých kategoriích.

  • Poskytujeme značkové ALL INCLUSIVE financování všech vozidel pro firmy i soukromé osoby.
  • Zajistíme pro vás kompletní služby na klíč.
  • Poradíme vám, jak nejlépe financovat váš vůz.
  • Poskytujeme levné a kvalitní financování výhradně u renomovaných partnerů.

Poptávka financování

Pole označena (*) jsou povinná.

značka (*) zadejtze značku vozu
cena - Kč (*) zadejte cenu vozu
akontace - Kč (*) zadejte vaši akontaci
délka financování - měs. (*) zadejte počet měsíců
příjmení (*) zadejte vaše příjmení
jméno (*) zadejte vaše jméno
e-mail (*) zadejte váš e-mail


Bez vyjádření vašeho souhlasu nemůžeme váš požadavek zpracovat.

Výhody značkového Go financování

Komplexní nabídka: V závislosti na vašich osobních nebo podnikatelských potřebách vám v rámci programu Go poskytneme úvěr, finanční nebo operativní leasing.

Atraktivní pojištění: Zajistíme vám výhodné sazby havarijního, zákonného i doplňkového pojištění u renomovaných pojišťoven. V rámci smlouvy o financování automobilu máte možnost si sjednat i tzv. pojištění GAP (Guaranteed Asset Protection), které kryje rozdíl mezi pořizovací cenou a vyplaceným pojistným plněním v případě totální škody nebo krádeže automobilu.

Jednoduchý administrativní a schvalovací proces: Financování jednoduše vyřídíte přímo v naší provozovně. V případě složitějších transakcí pro vás zajistíme odbornou finanční nebo daňovou konzultaci.

Individuální přístup k finančnímu řešení: Zvolte si variantu, která bude odpovídat vašim finančním možnostem. Nastavte si výši akontace a délku splácení svého nového vozu a tím si určete výši měsíční splátky podle svých možností.

Flexibilita: Úvěr nebo leasing můžete kdykoliv  předčasně splatit. To oceníte zejména v případě, kdy se rozhodnete pro koupi nového vozu před termínem řádného ukončení sjednané smlouvy o financování.

Copyright © 2024 Lease & Go s.r.o.

Design & development systemx.cz by smartx.cz

Image
+420739181828V Korytech 1532/67, 108 00, Praha 10